Poradna

Péče o barvené vlasy

Jak vybrat správný šampon na barvené vlasy a vše, co byste měli vědět o péči barvených vlasů

Barvení vlasů za poslední roky prošlo velkou změnou k lepšímu. Používané přípravky jsou šetrnější a mnohem méně drastické pro strukturu vlasů. I přes všechny snahy se však časté, výrazné a pravidelné barvení odráží na kvalitě vlasových vláken. Vlasy v délkách mohou být suché a lámavé, konečky roztřepené a pokožka hlavy podrážděná. Co tedy s tím? Poradíme vám, jak nejefektivněji pečovat o své barvené vlasy a jaké přípravky nejlépe používat.

Zvláštní péče o barvené vlasy – to je cena, kterou musí každý zaplatit za novou barvu

Návštěvou u kadeřníka péče o barvené vlasy nekončí. Nyní se naopak o své vlasy musíte speciálně starat. Dalo by se říct, že jde o cenu, kterou za nový vzhled musíte zaplatit. I ty nejkvalitnější přípravky na barvení vlasů totiž pronikají hluboko do struktury vlasového vlákna, čímž narušují jeho vnější ochrannou vrstvu. Kvůli tomu mohou vlasy ztrácet svoji obvyklou pružnost, konečky se mohou více třepit a barva se může snadněji vymývat. Aby vám tedy barva déle vydržela a vy jste nemuseli tak často podstupovat náročnou a leckdy i poměrně drahou proceduru barvení vlasů, je důležité se o vlasy náležitě starat.

Používejte jedině šampony a kondicionéry pro barvené vlasy

Pokud nechcete, aby váš nový odstín ztratil na intenzitě po několika umytích, používejte jedině šampony a kondicionéry pro barvené vlasy. Jiné běžné šampony mohou barvu nadměrným způsobem vymývat. Ještě před tím, než si vlasy ale umyjete, dopřejte jim zčerstva po barvení alespoň den na regeneraci a ustálení. Dále se vyvarujte častějšímu mytí vlasů než 3x týdně. Pro barvené vlasy je totiž nejhorším nepřítelem právě voda. Netřeba zmiňovat, že častým mytím trpí i vaše vlasová pokožka. Pokud ale přece jen vaše vlasy potřebují dodat trochu čerstvého nádechu, místo každodenního mytí raději sáhněte po kvalitním suchém šamponu.

color komplet

Jak šampony pro barvené vlasy vybírat?

Vodě se ale nelze vyhýbat donekonečna. Investice do šamponů pro barvené vlasy se vám tedy zaručeně vyplatí. Jejich dvě základní funkce ovlivňují jednak stálost barvy, tak kvalitu vlasů. To znamená, že byste měli vybírat takové šampony, které podpoří sytost barvy, zabrání jejímu nadměrnému vymývání a dodají vlasům potřebnou hydrataci.

Každý výrobce se navíc snaží svůj produkt ozvláštnit ještě další přidruženou vlastností. Některé šampony tak nejen splňují obě základní funkce, ale ještě vám například vlasy uhladí nebo usnadní rozčesávání. Tímto způsobem získáte hned několik benefitů, které vaše vlasy určitě ocení. Takovým vícefunkčním šamponem pro barvené vlasy je i šampon Amethyste Color Shampoo obohacený o komplex oligoprvků a minerálů. Vhodný je především pro citlivé barvené vlasy, které dovede účinně chránit před vnějšími agresivními vlivy.

Při vybírání přípravků pro barvené vlasy se zaměřte na obsah vitaminů

Další krok v péči o vaše obarvené kadeře by měla tvořit dávka extra výživy dodávané zevně. Důsledkem barvení vlasy zeslábly a ztratily některé ze svých minerálů a vitaminů, které jim pomocí zábalů, masek nebo olejů můžete vrátit zpět. Opět se ale při výběru zaměřte nejen na pěkný obal produktu, ale především na etiketu, která by měla hlásat vysoký obsah minerálů (hořčíku, zinku a železa) a vitaminů (hlavně vitaminu E). Pokud chcete zvolit oleje na vlasy, pak se hlavně podívejte na oleje za studena lisované, které obsahují maximum účinných látek. Olejem ze semen pěnníka lučního a obsahem minerálů se mohou pyšnit například ampule pro barvené vlasy Amethyste Color Re-Vital Restoring Lotion, které aktivují buněčný metabolismus uvnitř vlasů, čímž obnovují jejich vitalitu.

Několik chyb, které vás mohou stát více než krásnou barvu vlasů…

Chlór a sůl – to jsou dvě další věci, se kterými si vaše nově získaná barva vlasů nebude příliš dobře rozumět, obzvlášť v případě, pokud máte blond barvu. Snažte se proto minimalizovat styk s těmito „škůdci“ a používejte například plaveckou čepici. Dalším viníkem ztráty sytosti barvy můžete být sluneční záření. Tomu se naštěstí můžete vyvarovat velice snadno. Stačí používat pokrývky hlavy nebo ochranné spreje vyrobené k těmto účelům.

Za vyblednutí také často mohou tzv. stahovače barvy neboli na první pohled zcela neškodné stylingové produkty s obsahem alkoholu. Alkohol se totiž běžně vyskytuje v různých gelech, tužidlech nebo lacích na vlasy, což může negativně ovlivnit lesk a intenzitu vašich kadeří. Tak pozor na to a pečlivě čtěte složení.

Barvení vlasů nejhůře snášejí konečky, které mají tendenci se třepit a lámat. Následkem toho bohužel vlasy vypadají hrubě a připomínají slámu. Abyste se tomu vyvarovali, je třeba pravidelně vlasům poskytovat výživu v podobě hydratačních a regeneračních masek. Masky opět vybírejte s označením pro barvené vlasy. Příkladem pro vás může být Amethyste Color Mask, která vlasům napomáhá udržovat oslnivý lesk, hebkost a intenzivní barvu. Jak to tak ale bývá, čas od času si je třeba pomoci i nůžkami. Zastřihování konečků jednou za dva měsíce patří mezi nedílnou součást péče o barvené vlasy.

FarmaVita-FARMAVITA-AMETHISTE-COLOR-PACK-Shampoo-Mask-and-Lotion-187246513

Padání vlasů u mužů aneb Co můžete udělat proti vypadávání vlasů už dnes

S vypadáváním vlasů se během života ve větší či menší míře setká každý muž. Největší problémy však způsobuje dlouhodobé řídnutí vlasů, které vede až k plešatosti. V lékařské terminologii se mluví o takzvané alopecii, která je způsobena řadou příčin. Jakých a jak vypadávání vlasů zabránit? O tom se dočtete v následujících řádcích.

Příčiny vypadávání vlasů u mužů

Faktorů, které ovlivňují vypadávání vlasů, existuje celá řada. Za nejčastější příčinu je však pokládána hormonální nerovnováha a genetika, jejíž vliv na kvalitu vlasů můžete odhadnout podle svých přímých příbuzných. Podíváte-li se například na rodiče a jejich vlasy, získáte prakticky věrohodný obraz toho, jak budete ve stejném věku vypadat i vy. Jestliže tedy někdo z vašich příbuzných bojuje již od mládí s plešatostí, musíte se o to více zaměřit na prevenci.

Zajímavé je, že muži nejvíce plešatí mezi dvacátým a třicátým rokem věku. Tento fakt je způsoben vyšší hladinou mužského pohlavního hormonu – testosteronu v krvi, na nějž jsou vlasové folikuly citlivé. Úplně nejcitlivější vlasové cibulky se u mužů nacházejí v oblasti přední vlasové linie, kde rapidním vypadáním vlasů vznikají kouty. V tomto věkovém rozmezí je hladina testosteronu nejvyšší zcela přirozeně, vlivem pohlavní zralosti. Bohužel je ale citlivost vlasových folikulů dána geneticky a je tedy proti ní nutné bojovat systematicky a soustavně. Klinicky tento problém vypadávání vlasů u mužů zastřešuje pojem androgenní alopecie.

Zvýšená citlivost vlasových folikulů při androgenní alopecii však způsobuje nejen řídnutí vlasů, ale také jejich ztenčení či zkrácení a může vést až k úplné zástavě vlasového růstu. Jakmile si tedy začnete všímat častějšího vypadávání vlasů nebo zhoršení jejich kvality, je nejvyšší čas zahájit léčbu. V pozdějším stádiu se totiž růst vlasů zastaví a folikuly zůstanou v pokožce v neaktivním stavu. A právě v tento moment je již velice těžké probudit je zpátky „k životu“.

Další faktory, které negativně ovlivňují kvalitu vlasů a mohou způsobit vypadávání vlasů

V průběhu života se může kvalita vlasů a vlasové pokožky náhle zhoršit vlivem stresu a častým vystavováním se stresovým situacím. Ve stresu se totiž neprokrvuje pokožka hlavy tak, jak má a tím dochází k ochuzování vlasových folikulů o potřebné živiny. Svůj podíl na padání vlasů jak u mužů, tak i u žen, dále také má nevyvážená strava, nedostatečná péče o vlasy, zdravotní potíže a operace.

Jak zabránit padání vlasů?

Nejdůležitější je začít vypadávání vlasů řešit včas. Obzvlášť pokud máte v rodině někoho, kdo se potýká s padáním vlasů, případně již plešatostí. Prevence je totiž, jak to tak bývá, to nejzásadnější, co můžete pro sebe a své vlasy udělat. Mnoho věcí, které navíc spadají do preventivních opatření proti padání vlasů, můžete začít dělat už dnes!

  • Zaměřte se na konzumaci potravin bohatých na zinek a biotin – vitamin H. Najdete je v luštěninách, mořských plodech, játrech, mase, vaječném žloutku a sóje.

  • Začněte pravidelně používat šampon proti vypadávání vlasů, který je speciálně navržen pro muže. Doporučit můžeme šampon z pánské řady Noir Shampoo pH 5.5, který předchází vypadávání vlasů způsobenému stresem, a právě hormonální dysbalancí. Obecně u kosmetických přípravků bojujících proti řídnutí vlasů hraje klíčovou roli důsledná aplikace a soustavnost. První výsledky se totiž mohou dostavit až po měsíci používání.

  • Vyvarujte se hrubému zacházení s vlasy a vlasovou pokožkou. Vlasy si myjte šetrně a stejně opatrně je i vysušujte.

  • Vyzkoušet můžete také masáže hlavy pro prokrvení pokožky a zlepšení cirkulace živin do vlasových folikulů. Provádět ji můžete denně krouživými pohyby konečků prstů.

  • Pokud chcete mít jistotu, že pro své vlasy děláte maximum, rozhodně nic nezkazíte používáním séra nebo ampulí Noir Lotion proti vypadávání vlasů. Tyto doplňkové přípravky zintenzivňují péči o vlasy a prohlubují účinky používaných šamponů. Složení ampulí Noir Lotion je navíc plné rostlinných extraktů, které působí na kapilární výměnu v koříncích vlasů, čímž účinkují do hloubky a zároveň fungují jako stimulanty.

Muži a jejich problémy s vlasy
Problémy s vlasy u mužů jako je vypadávání vlasů, mastící se pokožka a lupy
 
způsobují především hormonální poruchy, stres, vliv životního prostředí, energetická dysbalance, zánět vlasové pokožky hlavy, střídání ročních období a samozřejmě dědičnost.
 
Dalším faktorem je nedostatečná péče o vlasy a pokožku hlavy, nadměrné pocení, nošení pokrývek hlavy, nedostatek vitamínů (B, C, E) a nedostatek minerálů (železo, zinek, měď).
 
Je normální ztrácet denně 50 - 100 vlasů.
 
Pokud vlasy padají více než jste zvyklí, je potřeba jim věnovat zvýšenou péči, ať již změnou jídelníčku, doplněním vitamínů a dopřát jim správnou péči.


V naší nabídce najdete speciální řadu vyvinutou pro muže Noir, která je založena na více než
dvaceti rostlinných extraktech středomořských bylin.
 
Kombinace Noir šamponu a Noir pleťové vody stimuluje a regeneruje kapilární výměnu v koříncích vlasů, kde účinkují do hloubky.           
 
 
                                                                                                                                                                                                                                                        Léčivé byliny pomáhají zbavit se přebytečného kožního mazu a lupů a také pomáhají zabránit jejich vzniku.

 

Šalvěj lékařská - má antiseptické a stimulační vlastnosti, zabraňuje růstu a množení bakteriální mikroflóry, bojuje proti příčinám vzniku lupů.

Arnika horská – má uzdravovací a vyhlazovací vlastnosti.

Rozmarýn - pomáhá v boji proti lupům a vypadávání vlasů, a má také balzamické vlastnosti.          

Třezalka - má vyživující a změkčující účinek.

Máta peprná - dodává příjemný a trvalý pocit svěžesti.

20188.png20189.png

 

Arganový olej - dokonalá péče

Arganový olej - dokonalá péče

Arganový olej se získává z plodů marockého stromu Argánie trnité. Používá se po staletí k péči o vlasy a zdůraznění ženské krásy.

Olej obsahuje velké množství vitamínu E a polynasycených mastných kyselin omega 6, které představují základ pro regeneraci vlasů.

Olej obnoví poškozené vlasy, hydratuje, posiluje a chrání před škodlivými vlivy životního prostředí. Zvlhčuje, dodává zářivý lesk a pružnost.

Je přímým zdrojem nezbytných esenciálních složek výživy pro vlasy, vlasovou pokožku a kořínky. Je bohatý na na přírodní antioxidační látky-polyfenoly a tokoferoly (vitamin A). 

Arganový olej také obsahuje vzácné steroly, které se nenacházejí v žádném jiném oleji a mají výrazné antialergické a protizánětlivé účinky.

Šampon s jedinečným a vzácným arganovým olejem má jemnou exotickou vůni a vytváří zdravé, svůdné a hebké vlasy.

Maska s arganovým olejem je navržena k regeneraci, dodání objemu, hebkosti a lesku všem typům vlasů.

argan-sublime-farmavita-australia

Lupy - zatočte s nimi jednou provždy!

Lupy patří mezi nejrozšířenější onemocnění pokožky hlavy a během svého života se s nimi setká téměř polovina populace. Za vznikem lupů může stát několik faktorů, mezi které patří: přemnožení mikroorganismů Pityrosporum ovale, vrozená dispozice, zvýšený mazotok, hormonální změny, agresivní šampony, nadměrné kartáčování, stres nebo špatné stravování.

Bílé šupinky na ramenou i nepříjemné svědění

Rozlišují se 2 základní typy lupů, a to suché a mastné. Suché lupy mají bílou barvu a vzhledem k tomu, že je vlasová pokožka sušší, lehce se odlupují a spadají na ramena z vlasů. Pokožka hlavy může také svědit. Je-li množství mazu na pokožce hlavy větší, tvoří se tzv. mastné lupy, které mají nažloutlou barvu a hůře se olupují. Vlasová pokožka je podrážděná, nepříjemně svědí a mohou se objevit i strupy.

Jak předejít tvorbě lupů?

V první řadě používejte speciální vlasovou kosmetiku určenou pro vlasy s lupy.
Dále je dobré vyhýbat se dráždění pokožky hlavy, ke kterému může docházet při mytí vlasů velmi horkou vodou, hrubým vysoušením vlasů ručníkem, používáním tvrdých kartáčů nebo fénováním při vysokých teplotách. Nezapomeňte také zásobovat své tělo dostatkem vitamínů a minerálů.

Vlasová kosmetika zaměřená na lupy Black Line Anti-Dandruff Shampoo

Základem vlasové péče proti lupům by měl být kvalitní šampon určený pro vlasy s lupy. Takový je třeba šampon Black Line Anti-Dandruff, který obsahuje dvě účinné látky: klimbazol, což je vysoce účinná a dobře snášená molekula bránící vytváření lupů, a pirocton olamin, který snižuje přílišné odlupování pokožky a vytváření lupů u kořínků.

Účinnost šamponu můžete ještě více umocnit současným používáním vlasové masky Black Line Anti-Dandruff, která se aplikuje 1x týdně jako zábal. Maska pomáhá odstranit stávající lupy a zabraňuje vytváření nových lupů. Jako doplněk vlasové kúry vám také mohou skvěle posloužit speciální vlasové ampule Black Line Anti-Dandruff, které díky vysokému obsahu účinných látek pomáhají obnovit fyziologické vlastnosti vlasů a významně tak podporují odstranění lupů.

Pro regulaci tvorby nadměrného mazu je vhodný šampon na mastné vlasy FarmaVita Amethyste Regulate, který normalizuje pH vlasové pokožky, má antibakteriální účinky a díky kyselině salicylové také účinně působí proti lupům.

 

 

Tipy jak prodloužit intenzitu barvy

Toužíte po zářivé a intenzivní barvě, ale vaše vlasy brzy po barvení začínají blednout a matnět? Tomuto nežádoucímu jevu vám pomůže efektivně předejít speciální vlasová kosmetika pro barvené vlasy od značky FarmaVita.

Vyhněte se běžným šamponům FarmaVita Back Bar Red Orange Shampoo 1000 ml

Časté mytí vlasů je bezesporu nejčastější příčinou předčasného blednutí barvy. Odborníci doporučují si čerstvě nabarvené vlasy nemýt alespoň po dobu 24 hodin, jelikož je důležité, aby se barva ve vlasech dobře usadila. Při mytí vlasů používejte speciální šampony pro barvené vlasy, které jsou na rozdíl od běžných šamponů k barveným vlasům více šetrné a chrání barvu před nadměrným vymýváním. Skvělým tipem je třeba šampon FarmaVita Back Bar Red Orange, který barvené vlasy šetrně čistí a díky obsahu mandlového mléka o ně i pečuje.

 

Chraňte vlasy před UV zářením

FarmaVita Onely Leave-In Spray Mask 150 mlDalší příčinou, proč barva vlasů předčasně bledne, je nadměrné vystavování vlasů UV záření. Během léta proto před sluncem nezapomeňte chránit nejen pokožku, ale také vlasy. Blednutí barvy můžete předejít nošením pokrývky hlavy, nebo si můžete před pobytem na slunci na vlasy nastříkat speciální ochranný sprej, který eliminuje nežádoucí účinky UV záření. Našim tipem je např. multifunkční sprej FarmaVita Onely Leave-In, který vlasy nejen ochrání před sluncem, ale také jim dodá lesk, objem, usnadní jejich rozčesávání a ochrání je před poškození při fénování či žehlení.

 

 

 

Vyzkoušejte tónovací vlasovou masku FarmaVita Amethyste Colouring Mask Brunette

Na trhu existují také speciální tónovací masky, které poskytnou barveným vlasům hydrataci, výživu a zároveň podpoří jejich barevný odstín. Vyzkoušet můžete třeba masku FarmaVita Amethyste Colouring Mask s hnědými, červenými nebo třeba měděnými pigmenty, které dokážou zintenzivnit odstín vlasů mezi barvením. Složení bohaté na arganový olej o vlasy navíc dokonale pečuje. Masku stačí nanést na vlhké vlasy, nechat působit 5 minut a opláchnout.

Odhalte vůně Yodeyma

Odhalte vůně Yodeyma :) 

Parfémy Yodeyma Dominantní tóny najdete v těchto parfémech
Acqua Woman ACQUA DI GIOIA - GIORGIO ARMANI  
Adriana SÍ -GIORGIO ARMANI   
Adriana Rose SÍ ROSE SIGNATURE - GIORGIO ARMANI    
Aroma CELVIN KLEIN - EUPHORIA 
Atrápame AMOR AMOR - CACHAREL  
Avec Toi EMPORIO SHE - GIORGIO ARMANI  
Bella ACQUA DI GIO - GIORGIO ARMANI    
Berlue CHANEL - NO.5  
Black Elixir  YVES SAINT LAURENT - BLACK OPIUM  
Candy HAPPY - CLINIQUE    
Celebrity Woman LA VIE EST BELLE - LANCOME  
Dauro For Her CODE - GIORGIO ARMANI    
Delá NOA - CACHAREL  
Escitia ANGEL - THIERRY MUGLER  
For You CHANCE EAU TENDRE - CHANEL 
Freshia NINA -  NINA RICCI    
Fruit DKNY - BE DELICIOUS   
Gianna DOLCE - DOLCE & GABANA  
Harpina DIOR - J ´ADORE  
Cheante COCO MADEMOISELLE - CHANEL 
Insinué CLASSIQUE -  JEAN PAUL GAULTIER    
Iris ALIEN - THIERRY MUGLER   
Kara LIGHT BLUE - DOLCE & GABBANA    
L'Eau Berlue CHANEL - NO.5 L ´EAU 
Mía DIOR - ADDICT    
Miseho FLOWER - KENZO  
Nicolas For Her FOR HER - NARCISO RODRÍGUEZ
Nicolás White NARCISO - NARCISO RODRÍGUEZ
Nota MIRACLE - LANCOME
Notion Woman 212 NYC - CAROLINA HERRERA
Power Woman LADY MILLION - PACO RABANNE
Privé  GUCCI BY GUCCI - GUCCI
Prosa  ETERNITY - CALVIN KLEIN
Rafael Davini ROBERTO CAVALLI - ROBERTO CAVALLI
Red HYPNOTIC POISON - DIOR
Rinascere GABRIELLE - CHANEL
Seducción CHLOÉ - CHLOÉ
Sensación RALPH - RALPH LAUREN
Serenity  PLEASURES - ESTÉE LAUDER
Sexy Rose 212 VIP ROSÉ - CAROLINA HERRERA
Sophisticate  THE ONE - DOLCE & GABBANA
Sublime IDOLE D ´ARMANI- GIORGIO ARMANI
Sweet Girl 212 SEXY - CAROLINA HERRERA
Temis OLIMPÉA - PACO RABANNE
Transparencia L'EAU D'ISSEY - ISSEY MIYAKE
Vanity TRÉSOR - LANCOME
Velfashion ALLURE - CHANEL
Venelium ULTRAVIOLET - PACO RABANNE
Very Special GOOD GIRL - CAROLINA HERRERA
Yode GUCCI BLOOM - GUCCI    
Acqua Per Uomo ACQUA DI GIO - GIORGIO ARMANI    
Agua Fresca CELVIN KLEIN - CK ONE   
Beach FIERCE - ABERCROMBIE & FITCH    
Blue BLEU - CHANEL
Caribbean SAUVAGE - DIOR  
Complicidad PURE XS - PACO RABANNE  
Dauro ARMANI CODE - GIORGIO ARMANI  
Ice Pour Homme CHRISTIAN DIOR - HOMME COLOGNE    
Ilvento RALPH LAUREN- POLO BLUE    
Inferno DIOR - FAHRENHEIT  
Instint LE MALE -  JEAN PAUL GAULTIER    
Junsui ISSEY MIYAKE - L'EAU D'ISSEY
Kara Men DOLCE & GABBANA - LIGHT BLUE   
Legend PACO RABANNE - BLACK XS  
Magnétisme HUGO BOSS - BOSS THE SCENT    
Metal Sport CHANEL - ALLURE HOMME SPORT   
Moment HUGO BOSS - BOTTLED
Morfeo DOLCE & GABBANA - POUR HOMME
Nero BVLGARI - MAN IN BLACK
Notion  CAROLINA HERRERA - 212 MEN
Platinum INVICTUS - PACO RABANNE  
Power ONE MILLION - PACO RABANNE
Root  TERRE D´HERMÉS - HERMÉS
Sophisticate Men THE ONE - DOLCE & GABBANA
Success Pour Homme DIOR - HOMME
Timeless DÉCLARATION -   CARTIER
West AZZARO WANTED - AZZARO  
Wow Scent ! STRONG WITH YOU - EMPORIO ARMANI

 

Jak chránit vlasy při žehlení?

Jak chránit vlasy při žehlení?

Perfektně vyhlazené a rovné vlasy vypadají opravdu dobře. Časté žehlení vlasů ovšem může způsobit přesušení vlasových vláken a jejich následné třepení nebo lámání. My vám přinášíme několik tipů, jak poškození vlasů při žehlení účinně předejít.

Základ je kvalitní žehlička Bio Ionic OnePass 1

Pro co nejšetrnější rovnání vlasů je důležité vybavit se opravdu kvalitní žehličkou. Mezi ty nejlepší na trhu bezesporu patří žehličky Bio Ionic, které jsou opatřené keramickými destičkami i nano-iontovou technologií, které chrání vlasy před dehydratací a podporuje jejich oslnivý lesk. Skvělým tipem je např. žehlička Bio Ionic OnePass, která dokáže perfektně vyžehlit vlasy za poloviční dobu ve srovnání s ostatními žehličkami.

Před žehlením použijte ochranný termoaktivní přípravek

Před tím, než si vlasy začnete žehlit, nezapomeňte do nich nanést ochranný termoaktivní přípravek. Díky němu budou vaše vlasy chráněny před působením vysokých teplot a zároveň získají optimální hydrataci i výživu. Pro žehlení vlasů je vhodný třeba sprej s keratinem FarmaVita K.liSS Restructuring Protective Keratin Spray, který chrání a posiluje vlasy zároveň. Vyzkoušet také můžete termoaktivní sprej se speciální antistatickou složkou zamezující krepatění vlasů Farmavita HD Life Style Smooth And Protect Spray.

Farmavita HD Life Style Smooth And Protect Spray 300 ml

Dopřejte vlasům péči i po žehlení

Po vyžehlení vlasů můžete do konečků nanést bezoplachový vyživující olejíček, který dodá vlasům lesk, hydrataci a zabrání jejich třepení. Pokud vlasy žehlíte častěji, dopřejte jim také pravidelnou hydratační a regenerační péči v podobě kvalitního šamponu nebo vlasové masky, kterou používejte alespoň 1x týdně.

 FarmaVita Amethyste Hydrate Mask 1000 ml