Colouring Mask Silver/stříbrná - tónovací maska 250 ml

Kód: 3060
3 hodnocení
Značka: FarmaVita
313 Kč
Skladem (>3 ks)

SILVER/STŘÍBRNÁ

Barevná tónovací maska na vlasy s vysoce výkonnou formulí barevných pigmentů, které oživí barvu vašich vlasů během 5 minut. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maska pro světlé stříbřité odstíny SILVER/STŘÍBRNÁ

Barevná tónovací maska na vlasy s vysoce výkonnou formulí barevných pigmentů, které oživí barvu vašich vlasů během 5 minut.

Dobře se hodí k neutralizaci žlutého pigmentu.

Modře fialový pigment masky vám umožní neutralizovat nežádoucí žluté odstíny a dá vlasům módní barevnou nuanci.

Maska ve své čisté podobě je vhodná k použití na vlasy, kde je nežádoucí ostře výrazný žlutý odstín.

U velmi zesvětlených vlasů může pigment, jehož velké množství je obsažené v masce

dodat vlasům nežádoucí intenzivní studený odstín.

A naopak, na vlasy s nežádoucími žlutými odstíny je nutné použít větší množství čisté masky s dobou působení 5 - 10 minut.

Maska obsahuje arganový olej, který zaručí dokonalý lesk a jemnost vlasů.

Výhody masky: regenerace a ošetření vlasů, posilování lesku vlasů, jas a sytost barev, udržuje pigment ve struktuře vlasů a brání jeho vymývání,

intenzivní hydratace, neobsahuje amoniak a peroxid vodíku, antistatický efekt, umožňuje experimentovat s různými odstíny.

Masku je vhodné používat jestliže:  je potřeba oživit a zintenzivnit barevný odstín / většinou mezi barveními /, toužíte po dočasném barevném odstínu, vaše vlasy začínají chytat nežádoucí barevné tóny / většinou u blond vlasů a nežádoucího žlutého tónu vlasů /.

Použití: Naneste rovnoměrně na umyté a ručníkem vysušené vlasy, nechte působit cca 5 -10 min a následně důkladně opláchněte bez použití šamponu. Dokončete styling. Pro více kontrolovaný výsledek doporučujeme míchat ve stejných poměrech s Amethyste Color Mask. Vzhledem k tomu,že maska je nasycena barevnými pigmenty, je nutné při aplikaci použít jednorázové rukavice.

 

Farmavita je italská společnost, která úspěšně funguje na trhu profesionální vlasové kosmetiky již déle než 30 let. Během této doby výrobky, díky své vynikající kvalitě, získaly mezinárodní uznání a vyváží se do více než 70 zemí. Nepřetržitý výzkum, pečlivý výběr surovin a obrovská zásoba připravených aktivních receptur umožňují, aby tato společnost každoročně přivedla na kosmetický trh co nejvíce inovativních přípravků vysoké kvality, které jsou schopné plnit požadavky a očekávání zákazníků ze všech kontinentů.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Barvy na vlasy
Záruka: 2 roky
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Get More Business Leads Now 19.6.2022 14:09
Hi, would you like more business leads at a lower cost? Currently http://GetMoreBusinessLeadsNow.com is offering our popular unlimited lead generation software package - at a reduced price for a limited time. Download and install now to be building databases of leads in minutes: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com The Ultimate Lead Generation Pack works by automatically visting yellow page directories and building a database according to your search terms. Other software in the pack then finds emails, phone numbers, and other details for that database. The results can be used for email, cold-calling, direct mail, or to sell immediately - priced per lead. Runs on Windows, Mac, and Linux with multiple job and VPN/proxy support. Similar software retails for over $100 with less features. This pack is only available on sale as a short promotional offer, please download now if at all interested. Click Here: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com Have a Great Day, The Ultimate Lead Generation Pack Team unsubscribe/remove Here: http://getmorebusinessleadsnow.com/r.php?url=eurovlasy.cz&id=ulg35
Odpovědět