Bioxil Lotion - ampule proti vypadávání vlasů 12 x 8 ml

Kód: 3154
Neohodnoceno
Značka: FarmaVita
663 Kč
Skladem (>3 ks)

Dermatologicky aktivní sérum proti vypadávání vlasů.

 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

LOTION BIOXIL - Dermatologicky aktivní pleťová voda proti vypadávání vlasů (12*8 ml)

Intenzivní léčivý přípravek pro předcházení vypadávání vlasů, neobsahující žádný parfém. Vlastnosti pleťové vody Bioxil se projevují prostřednictvím vzájemného působení obou účinných složek: auxinu, který zlepšuje výměnu látek mezi vlasy a pokožkou hlavy (obnoví cirkulaci krve) a trimetylxantinu (kofeinu), který stimuluje tento životní proces.Tato kombinace látek je ideální pro použití jako profylaktický přípravek proti vypadávání vlasů a k estetickým účelům. 

Způsob použití: před použitím si umyjte vlasy speciálním šamponem Bioxil. Masírujte pokožku hlavy a aplikujte obsah ampulky. Pročešte vlasy takovým způsobem, aby se látky  absorbovaly v největší blízkosti vlasových kořínků. Nechte působit po dobu několika minut a začněte vlasy tvarovat bez oplachování

AKTIVNÍ INGREDIENTY/SLOŽKY:

AUXIN (AUXINA TRICOGENA) – rostlinný extrakt na bázi alkoholu, jehož hlavní účinek spočívá ve stimulujícím vlivu na vlasové folikuly/cibulky a normalizaci výměnných procesů mezi vlasovými kořínky a krevním oběhem. Pozitivní vliv na vlasový folikul extrakt uskutečňuje prostřednictvím normalizace kyslíkové výměny mezi vlasovými kořínky a cirkulace krve (krevního oběhu). Unikátní fyziologická výživa vlasové cibulky zohledňuje střídání fází života vlasů. Anagen (silný růst), catagen (období morfologického a biochemického úpadku, klid), telogen (přerušení morfologické a funkční činnosti-vypadávání).  Kofein (trimetylxantin) - má stimulující efekt, snadno se vstřebává do pokožky, zlepšuje krevní oběh v podkožních krevních kapilárách.

Vitamin E má antioxidační účinek a chrání buňky před poškozením způsobeným UV-zářením a volnými radikály, které jsou schopné zpomalit fyziologické procesy.

INTENZIVNÍ LEČBA
šampon + pleťová voda 2-3 krát za týden
PREVENCE A PEČE
šampon + pleťová voda 1-2 krát za týden

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlasová regenerace
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: