Argan Sublime Argan Oil Mask - arganová maska na vlasy 250 ml

Kód: 3097
1 hodnocení
Značka: FarmaVita
287 Kč
Skladem (>3 ks)

Arganová maska na vlasy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maska na vlasy s obsahem arganového oleje je bohatá na výživné látky, které poskytují regeneraci a výživu v péči o vlasy.

Maska dodává vlasům oslnivý lesk a jemnost. Vůni s exotickým nádechem a její krémovou texturu si na první nádech oblíbíte.

Chrání a posiluje vlasy.    

Arganový olej se po staletí používal ke zdůraznění ženské krásy.

Obsahuje velké množství vitaminu E a polynasycených mastných kyselin omega 6, které představují základ pro regeneraci vlasů.

Obnovuje vlasy a chrání je před nepříznivými vnějšími vlivy. Je bohatý na přírodní antioxidační látky.

Také obsahuje vzácné steroly, které se nenacházejí v žádném jiném oleji a mají výrazné antialergické a protizánětlivé účinky.  

Použití: Masku naneste na vlasy umyté šamponem Argan Sublime, nechte chvíli působit a důkladně opláchněte.

FarmaVita je italská společnost, která úspěšně funguje na trhu profesionální vlasové kosmetiky již déle než 30 let. Během této doby výrobky, díky své vynikající kvalitě, získaly mezinárodní uznání a vyváží se do více než 70 zemí. Nepřetržitý výzkum, pečlivý výběr surovin a obrovská zásoba připravených aktivních receptur umožňují, aby tato společnost každoročně přivedla na kosmetický trh co nejvíce inovativních přípravků vysoké kvality, které jsou schopné plnit požadavky a očekávání zákazníků ze všech kontinentů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlasová kosmetika
Záruka: 2 roky
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Apobedoqovipiy 18.3.2019 13:30
d3d3LmV1cm92bGFzeS5jeg## oeyato-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#oeyato-u]oeyato-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#oeyato-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#oeyato-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#oeyato-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#oeyato-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#oeyato-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#oeyato-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#oeyato-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#oeyato-t ugihez
Odpovědět
Avatar autora Obewalutad 18.3.2019 13:30
d3d3LmV1cm92bGFzeS5jeg## ivoxuc-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ivoxuc-u]ivoxuc-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ivoxuc-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ivoxuc-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ivoxuc-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ivoxuc-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ivoxuc-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ivoxuc-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ivoxuc-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ivoxuc-t elirol
Odpovědět
Avatar autora Ebsehokazugpu 18.3.2019 13:30
d3d3LmV1cm92bGFzeS5jeg## anolewef-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#anolewef-u]anolewef-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#anolewef-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#anolewef-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#anolewef-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#anolewef-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#anolewef-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#anolewef-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#anolewef-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#anolewef-t edufut
Odpovědět