Olaplex Bond Multiplier No. 1 Traveling Stylist Kit 100 ml + Bond Perfector No. 2 2 x 100 ml + Dosing Dispenser - sada

Kód: 4943
Tip
Neohodnoceno
Značka: Olaplex
2 520 Kč
Skladem (1 ks)

POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.

1x Bond Multiplier No.1 100 ml a 2x Bond Perfektor No.2 100 ml

Systém Olaplex Salon Intro Kit (přibližně na 70 aplikací ) posunuje hranici barvení dál, bez ohrožení integrity vlasů. Díky Olaplexu již vlasy nebudou díky odbarvování znovu poškozeny. Je bez silikonů a minerálních olejů. Obnovuje rozbité vazby ve vlasech během chemického ošetření i po něm. Výrazně snižuje poškození při každém barvení. Ve výsledku jsou vlasy silnější a zdravější. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bond Multiplier No.1 ke smíchání se zesvětlovačem a barvou, Bond Perfektor No.2 k nanesení po vymytí.

K použití v salonu. Pro více než 70 použití.

Obsah: 1x Olaplex Bond Multiplier No.1 100 ml, 2x Olaplex Bond Perfector No.2 100 ml, 1 aplikátor

Aplikace: Před přidáním produktu Olaplex č.1 důkladně rozmíchejte směs melíru nebo barvy. Přidejte 3,75 ml produktu Olaplex č.1 do všech směsí barev, tonerů nebo lesků všeho množství nebo do směsi s použitím méně než 30 ml melírovacího pudru pro zesvětlování ve fólii. Přidejte 7,5 ml produktu Olaplex č.1 jen pokud mícháte 30 ml a více melírovacího pudru pro zesvětlování ve fólii. Vymyjte melír či barvu na vlasy bez použití šamponu. Důkladně vysušte vlasy ručníkem a aplikujte produkt Olaplex č.2.

Umyjte z vlasů melír nebo barvu bez použití šamponu. Pokud aplikujete lesk nebo toner aplikujte a nechejte působit. Opláchněte a důkladně prosušte ručníkem. Aplikujte 15 ml produktu Olaplex č.2 od kořínků ke konečkům. Jednou pročešte hřebenem. Nechejte působit 5 minut. U poškozených vlasů nechejte působit nejdéle 10 minut. Opláchněte z vlasů, použijte šampon a kondicionér.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlasová regenerace
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: