Bio Ionic GoldPro Smoothing & Styling Iron 1.5

Bio Ionic GoldPro Smoothing & Styling Iron 1.5

Bio Ionic GoldPro Smoothing & Styling Iron 1.5

Popis produktu:

Bio Ionic GoldPro Smoothing a Styling Iron 1,5"

Profesionální žehlička na vlasy

  • řada vyniká hlavně svým modním, zlatým designem. 
  • výkonné a hydratující nástroje zajistí dlouhou životnost účesu a udržují vlasy zdravější
  • obsahují keramický komplex s obsahem 24 karátového zlata - rovnoměrné rozložení tepla 

Nano-iontová technologie hybridních materiálů - vytvoří vyšší koncentraci přirozených negativních iontů a infračervené energie pro rozrušování shluků molekul vody - výsledkem jsou hladké a hydratované vlasy. 

Žehlička má žehlící plochy obsahující 24K zlato, které zajistí roznoměrné rozložení tepla a hloubkově hydratuje. Dále mají žehlící plochy technologii BioCeramic - zajistí dlouhotrvající styling. 

Žehlička má také digitální display, na kterém můžete nastavit teplotu až 230°C

Možnosti nastavení teploty - 80 - 230°C

Šířka žehlící polochy - 38 mm

Délka žehlící plochy - 90 mm

Duální napětí- 120/240V

Délka kabelu -2,7 m

Tip: nezapomínejte na ochranu vlasů proti teplu eurovlasy doporučují Multivitaminovou ochranu proti teplu od Alterny. 

https://www.eurovlasy.cz/Altena-Caviar-Heat-protecting-Multi-Vitamin-Spray-125-ml

Dostupnost: Skladem - odesíláme ihned

Běžná cena: 0 0
Cena: 3.329
Přepočítat na Eura
Nákupem získáváte: 33,3 bodů
33,3

ks

NAŠE HISTORIE

Již více než dvě desetiletí je společnost BIO IONIC v oblasti vlasových nástrojů a iontové technologii jedním z nejlepších. Naším zaměřením bylo podpora stylistů a poskytování kvalitních nástrojů zaměřených na vlasy. S odhodláním dosáhnout vysokých kvalit neustále nastavujeme průmyslové standardy na nové úrovně. Vlastní směs minerálů v našich produktech podporuje zdravé, hydratované vlas, které lze je nalézt pouze v nástroji BIO IONIC. Molekuly vody jsou rozděleny podle našeho unikátního minerálního komplexu, který jim umožňuje vlasům vstřebat vlhkost pro jedinečnou hladkou povrchovou úpravu.

Co je to negativní iont?

Ionty jsou atomy, které získaly nebo ztratily elektron a získaly energii. Pozitivní ionty ztratily elektron a jsou považovány za nezdravé, nacházejí se i v toxických látkách.

Negativní ionty získaly elektron a výrazně pomáhají ke zlepšení nálady, energetické úrovně a celkovém zdraví.

Jak Bio Ionic® používá negativní ionty?

Bio ionic využívá pokročilou přirozenou iontovou technologii, která rozkládá molekuly vody, aby dodávala rychle zdravé, hydratované vlasy.

Natural Volcanic Rock Minerals : působení Bio Ionic Luxe Pro Styling Collection jsou jedinečně vylepšené, aby vypouštěly negativní ionty, které řídí drobné molekuly vody hluboko do vlasů. Vlasy se hydratují a kondicionují zevnitř, zatímco vnější kůžičková vrstva je plochá a hladká, zachytávající vlhkost a dodává živý lesk.

 

NanoIonic™ Minerals : vlivy Elite Pro Styling Collection vyzařují negativní ionty, které rozkládají vodní klastry hluboko do vlasů. Tyto mikronizované molekuly vody pronikají vlasy za extrémní hydrataci a dodávají jim hedvábný, hladký pocit.

 

 

24K zlatý keramický minerální komplex : do Bio Ionic GoldPro Styling Collection. 24K Gold zajišťuje konstantní a rovnoměrné rozložení tepla v každém nástroji, zatímco Keramický minerální komplex přináší vlhkost a lesk.

Video průvodce nákupem
Nakupujte tam, kde to znáte. Nakupujte tam, kde to znáte.

 

2249.39 0€

 

143.99 0€

 

143.99 0€

 

143.99 0€

 

1439.9 0€

 

281.93 0€

Oleje na vousy

Oleje na vousy

Oleje na vousy ...více

BaByliss PRO

BaByliss PRO

NAŠE VÁŠEŇ Po mnoho desetiletí jsme byli v kadeřnických službách poskytujících služby krásy a péče o vlasy a díky profesionálům, jako jste vy, nadále pracujeme s nadšením pro dnešní i budoucí krásu! ...více


Nahorů