BaByliss PRO Kulma na vlasy digitální BAB2272TTE, 19mm

BaByliss PRO Kulma na vlasy digitální BAB2272TTE, 19mm

BaByliss PRO Kulma na vlasy digitální BAB2272TTE, 19mm

Popis produktu: BaByliss Pro BAB2272TTE Profesionální digitální titanovo turmalínová kulma 19 mm Profesionální digitální titanovo turmalínová kulma 19 mm Titanovo turmalínová technologie Digitální nastavení teploty – 15 nastavení 130 – 200°C Automatické vypnutí po 60 minutách Studená špička pro bezpečnou manipulaci Stojan 2,7m otočná šňůra

Dostupnost: Skladem - odesíláme ihned

Běžná cena: 0 0
Cena: 938
Přepočítat na Eura
Nákupem získáváte: 9,4 bodů
9,4

ks

Jak vybrat správnou velikost ?

Jak vybrat správnou velikost ?


BaBylis PRO


NAŠE VÁŠEŇ
Po mnoho desetiletí jsme byli v kadeřnických službách poskytujících služby krásy a péče o vlasy a díky profesionálům, jako jste vy, nadále pracujeme s nadšením pro dnešní i budoucí krásu! 
Naše elektrické spotřebiče a řada péče o vlasy jsou speciálně vyvinuty, aby vám umožnily rozvinout vaši kreativitu .
 
INOVACE
Naše výzkumné laboratoře neustále vyvíjejí nové produkty, které činí každý výrobek účinnější a jednodušší. 
 
Řada elektrospotřebičů BaByliss PRO je určena pro kadeřníky a pokrývá všechny kategorie výrobků (vysoušeče vlasů, žehličky, kulmy, nůžky apod.) 
 
Naše řada péče o vlasy , bohatá na esenciální oleje a rostlinné výtažky, obsahuje šampony, účes a technické výrobky, které jsou dokonale přizpůsobeny pro použití s ​​našimi profesionálními elektrickými spotřebiči, pro péči o vlasy všude kolem.
 
ODKAZ
Každý elektrický spotřebič byl pečlivě testován v našich technických centrech po celém světě a kombinoval výkon, design, ergonomii a výkon. To je důvod, proč BaByliss PRO je dodnes značkou kvality na trhu kadeřnictví .
 
INSPIRACE
Každý den následujeme náš cíl předvídat vaše potřeby zítřka, abychom mohli profesi kadeřníků předat nekonečný umělecký rozměr . Výkon a kvalita našich výrobků jsou přesně navrženy tak, aby odpovídaly vašim talentům.
 
Dnes jsme jedinečným nezpochybnitelným partnerem péče o vlasy ve Francii a navrhujeme specialistům na vlasy globální službu pokrývající všechny výrobky od elektrického spotřebiče až po výrobky pro péči o vlasy .
 
Naše vzorce a nástroje jsou perfektně přizpůsobeny pohybům a vysokým technologickým standardům profesionálů a jsou zaměřeny na krásu vašich vlasů!
 
VÝZKUM A VÝVOJ
K dispozici je know-how inženýrů v oblasti výzkumu a vývoje s cílem vyvíjet produkty za nejlepší cenu, které odpovídají vašim potřebám na trhu. Dovednosti a zkušenosti výrobních specialistů zaručují kvalitní výrobu.
Video průvodce nákupem

 

796.18 0€

 

285.56 0€

 

664.29 0€

  171 0

 

206.91 0€

 

3934.92 0€

 

1439.9 0€

 

156.09 0€

Oleje na vousy

Oleje na vousy

Oleje na vousy ...více

BaByliss PRO

BaByliss PRO

NAŠE VÁŠEŇ Po mnoho desetiletí jsme byli v kadeřnických službách poskytujících služby krásy a péče o vlasy a díky profesionálům, jako jste vy, nadále pracujeme s nadšením pro dnešní i budoucí krásu! ...více


Nahorů