BaByliss PRO Kónická kulma 19-32mm BAB2281TTE

BaByliss PRO Kónická kulma 19-32mm BAB2281TTE

BaByliss PRO Kónická kulma 19-32mm BAB2281TTE

Popis produktu: BaByliss PRO Kónická kulma 19-32mm BAB2281TTE - Profesionální kónická kulma na vlasy. Titanium Tourmalin povrch této kulmy zaručuje vysokou odolnost a rovnoměrné rozprostření teploty pro ideální tvorbu účesu. Bezkonkurenční životnost díky titanové složce v povrchu hřejících ploch. Ideální průměr a konstrukce konické kulmy pro tvorbu různě velkých vln a loken. Linéární regulace pro ideální nastavení teploty. Specifikace kulmy BAB2281TTE: - Titanium Tourmalin povrch (střibrnný keramický vysoce odolný povrch) Lineární nastavení teploty 110 - 190 °C 25 stupňů nastavení: - 1 až 3, sintetické vlasy - 3 až 5, narušené barvené vlasy - 6 až 10, jemné vlasy - 10 až 15, normální vlasy - 15 až 20, husté vlasy - 21 až 22, kudrnaté vlasy - 23 až 25, etnické vlasy - Průměr kónické kulmy: 19- 32 mm - Profesionální otočný kabel délky 2,7m - Konstrukce zabraňující styk podložky s horkými částmi kulmy - Izolační podložka součástí balení - Ochranné rukavice 2x součástí balení - Rukojeť s gumovou povrchovou úpravou pro snadné používání - Bezpečnostní zakončení kulmy - studený konec - Automatické vypnutí po 72min - Tlačitko on/off - Kolečko + / - pro volbu teploty - Kontrolka dosažení požadované teploty - bliká dokud není dosažena požadovaná teplota - Kontrolka zapnutí - 65W - Barva černá

Dostupnost: Skladem - odesíláme ihned

Běžná cena: 0 0
Cena: 1.099
Přepočítat na Eura
Nákupem získáváte: 11 bodů
11

ks

Jak vybrat správnou velikost ?

Jak vybrat správnou velikost ?


BaBylis PRO


NAŠE VÁŠEŇ
Po mnoho desetiletí jsme byli v kadeřnických službách poskytujících služby krásy a péče o vlasy a díky profesionálům, jako jste vy, nadále pracujeme s nadšením pro dnešní i budoucí krásu! 
Naše elektrické spotřebiče a řada péče o vlasy jsou speciálně vyvinuty, aby vám umožnily rozvinout vaši kreativitu .
 
INOVACE
Naše výzkumné laboratoře neustále vyvíjejí nové produkty, které činí každý výrobek účinnější a jednodušší. 
 
Řada elektrospotřebičů BaByliss PRO je určena pro kadeřníky a pokrývá všechny kategorie výrobků (vysoušeče vlasů, žehličky, kulmy, nůžky apod.) 
 
Naše řada péče o vlasy , bohatá na esenciální oleje a rostlinné výtažky, obsahuje šampony, účes a technické výrobky, které jsou dokonale přizpůsobeny pro použití s ​​našimi profesionálními elektrickými spotřebiči, pro péči o vlasy všude kolem.
 
ODKAZ
Každý elektrický spotřebič byl pečlivě testován v našich technických centrech po celém světě a kombinoval výkon, design, ergonomii a výkon. To je důvod, proč BaByliss PRO je dodnes značkou kvality na trhu kadeřnictví .
 
INSPIRACE
Každý den následujeme náš cíl předvídat vaše potřeby zítřka, abychom mohli profesi kadeřníků předat nekonečný umělecký rozměr . Výkon a kvalita našich výrobků jsou přesně navrženy tak, aby odpovídaly vašim talentům.
 
Dnes jsme jedinečným nezpochybnitelným partnerem péče o vlasy ve Francii a navrhujeme specialistům na vlasy globální službu pokrývající všechny výrobky od elektrického spotřebiče až po výrobky pro péči o vlasy .
 
Naše vzorce a nástroje jsou perfektně přizpůsobeny pohybům a vysokým technologickým standardům profesionálů a jsou zaměřeny na krásu vašich vlasů!
 
VÝZKUM A VÝVOJ
K dispozici je know-how inženýrů v oblasti výzkumu a vývoje s cílem vyvíjet produkty za nejlepší cenu, které odpovídají vašim potřebám na trhu. Dovednosti a zkušenosti výrobních specialistů zaručují kvalitní výrobu.
Video průvodce nákupem

 

143.99 0€

 

143.99 0€

 

417.45 0€

Oleje na vousy

Oleje na vousy

Oleje na vousy ...více

BaByliss PRO

BaByliss PRO

NAŠE VÁŠEŇ Po mnoho desetiletí jsme byli v kadeřnických službách poskytujících služby krásy a péče o vlasy a díky profesionálům, jako jste vy, nadále pracujeme s nadšením pro dnešní i budoucí krásu! ...více


Nahorů